Společnosti, které obchodují s palivy nebo plyny mohou využít nástroj Roadnet® od Roadnet Technologies pro denní trasování a plánování. Roadnet Technologies je globálním poskytovatelem softwaru pro řízení dopravy, který umožňuje prodejcům paliv a plynů sestavit více efektivní plán pro doručování. Při použití Roadnet®, mohou dispečeři vytvořit plán tras, který optimalizuje a vyvažuje ziskovost a omezení při doručení.

Roadnet® bere v úvahu minimální náklady tras vyvážený jednotlivými požadavky prodejců paliv a plynů, a zároveň vybere nejekonomičtější místo pro doplnění. Tento nástroj pomáhá snižovat náklady na doručení, a maximalizovat efektivitu plánovaných a nevyřízených vykládek.

Výkon řidičů je také zvýšen, protože Roadnet® poskytuje detailní itinerář tras, společně s rozvozovou listinou. Roadnet® napomáhá řídit náklady a zvyšovat produktivitu celého provozu snížením času nutného pro zaškolení řidiče, důsledným dodržováním standardů a snížením doby návrhu tras.

Vaše společnost tak maximalizuje efektivitu a zvyšuje produktivitu řidičů současně s minimalizací nákladů. Roadnet® zefektivňuje celý provoz díky převzetí specifických potřeb do výpočtů.

paliva a plyny S naším řešením lze dosáhnout vyšší efektivity při řízení rozvozů, efektivní nakládky vozidel a zvýšení zákaznického servisu.

Pro více informací o přínosech a funkčnosti jednotlivých nástrojů, navštivte stránky o produktech.