Moduly řešení

Roadnet Transport Suite® je modulární řešení, které podporuje všechny stupně řízení distribuce a umožňuje možnost výběru funkcionalit na míru, dle vašich potřeb.

A pokud se bojíte se, že při expanzi vaší firmy vám nebude stávající řešení stačit, můžeme vás uklidnit. Náš SW umožňuje snadnou škálovatelnost a lze jej použít jak pro malou, tak pro velkou globální transportní společnost. To vše bez dalších investic.

Roadnet Transport Suite®

Taktické řízení

Operativní řízení

Exekutivní řízení

Territory Planner®

Nastavte nová rozvozová teritoria, trasy či umístění skladů – rychle a efektivně.

Territory Planner je unikátní taktický plánovací nástroj, který umí modelovat distribuci v dlouhodobém časovém horizontu. S jeho pomocí nastavíte optimální distribuční regiony dle požadovaných kritérií, vybalancujete rozložení teritorií podle dostupných kapacit, přiřadíte frekvenci či den v týdnu místům obsluhy, ověříte interní i externí dopady změn nebo provedete další What-if analýzy.

Roadnet®

Uspořte čas a kilometry díky přesnému a optimálnímu plánování tras.

Roadnet je operativní nástroj pro denní plánování a optimalizaci tras, který generuje nejlevnější trasu při dodržení požadované úrovně zákaznického servisu. Umožňuje začlenit do plánování široké spektrum omezení a podmínek, a to jak technických, tak businessových, které vychází ze skutečných procesů a zdrojů dané společnosti.

MobileCast®

Poskytněte řidičům on-line průvodce v tabletu nebo mobilním telefonu.

MobileCast je modul pro exekutivní řízení a kontrolu naplánovaných tras s nadčasovými funkcemi. Díky on-line sledování umístění vozidla, stavu dodávek, dodržování časových oken nebo odchýlení od plánu může dispečer rychle a flexibilně reagovat na nepředvídatelné situace vzniklé během dne při distribuci zboží. Řidičům snižuje administrativu a usnadňuje rychlé odbavení zásilky díky informacím přímo v tabletu.

Zaujal vás některý modul? Chcete se dozvědět víc?

Roadnet Performance Dashboard®

Zautomatizujte tvorbu reportingu a využívejte při rozhodování ta správná data.

Potřebujete porovnat plán se skutečností? Zjistit, jaký trend mají vaše klíčové metriky nebo vytvořit benchmark nákladové efektivity dle regionů? Díky Roadnet Performance Dashboard® budete mít informace k dispozici na jeden klik ve formě interaktivních a intuitivních reportů, ušitých na míru přímo pro vás. Opřete se při rozhodování o ta správná data a buďte data-driven”!

Roadnet lnfo Center®

Zajistěte transparentnost informací klíčovým uživatelům díky centrální databázi.

Roadnet lnfo Center je webová aplikace zajišťující rychlý přístup k modulům Roadnet Transportation Suite zaměstnancům či zákazníkům. Poskytuje aktuální informace o výkonech na trase, trasový plán, cestovní analýzu či zprávy o sledování konkrétní zásilky. Tyto informace jsou dostupné přes internetový prohlížeč.

Roadnet Telematics®

Monitorujte stav a lokaci vozidla v reálném čase a předejděte prostojům.

Roadnet Telematics umožňuje nejen sledování výkonu řidiče a vozidla v terénu, ale pomáhá i identifikovat potenciály ke zlepšení. Kromě aktuální polohy (GPS) je možné získat různé alerty, které vás upozorní na nutnou údržbu vozidla, neplánované prostoje řidiče, nedodržování plánovaných tras či jiné anomálie spjaté s provozem vozidla a dodržováním silničních pravidel.

Zaujal vás některý modul? Chcete se dozvědět víc?